Po modelach “Stop the Birthrate Decline Bra” oraz “Voter Turnout Lift-up Bra,” Triumph ponownie rozpala opinię publiczną swym nowym projektem biustonosza.
Każdego roku, Triumph International (Japonia) odsłania swój nowy model „biustonosza tematycznego”, komentującego współczesne problemy oraz kwestie dotyczące publicznego dobra. Każdy z modeli zaprojektowany został w duchu nieskrępowanej i żartobliwej wyjątkowości. W tym roku uwagę Triumph International przyciągnęło planowane na 21. maja 2009 r. wprowadzenie w Japonii nowego systemu sędziowskiego. Dla pobudzenia zainteresowania opinii publicznej oraz przyspieszenia akceptacji nowego systemu marka Triumph stworzyła model „Jury system bra” (produkt nie dostępny w sprzedaży). Biustonosz „Jury system bra” został zaprezentowany mediom i publiczności podczas pokazu SS Triumph Collection 2009 organizowanego w Tokyo Ryutsu Center w Heiwajuma w Ota City w Tokio w dniach 5. - 6. listopada 2008 r.
Nowy model Triumph „Jury system bra” zwraca uwagę opinii publicznej na nowy system sędziowski w Japonii. Prawo o uczestnictwie sędziów świeckich w procesach karnych zostało uchwalone w maju 2005 r. Ustawa zakłada wejście w życie obywatelskiego systemu sędziowskiego od dnia 21. maja 2009 r. W ramach tego systemu wybierani losowo spośród uprawnionych do głosowania obywateli Japonii sędziowie świeccy będą wspomagać sędziów w rozstrzyganiu w istotnych procesach kryminalnych, w wydawaniu wyroków o niewinności bądź winie oskarżonych oraz w nakładaniu kar. Proces wprowadzania systemu został przyspieszony przez silną reakcję opinii publicznej na serię wyroków sędziowskich wydanych w sprawach o okrutne zbrodnie, co pokazało przepaść pomiędzy głosem opinii publicznej a wymiarem sprawiedliwości.
Ustawodawcy mają nadzieję, iż system świeckich sędziów przekona japońskie społeczeństwo do wymiaru sprawiedliwości. Krytycy nowego systemu zwracają jednak uwagę, iż sędziowie świeccy swoje decyzje opierać mogą na emocjach, co prowadzić może do wyroków przekraczających granice sprawiedliwego werdyktu opartego na faktach i dowodach. Debata dotycząca wad oraz zalet nowego systemu toczy się również dzisiaj. W przededniu wprowadzenia sytemu w życie firma Triumph stworzyła „Jury system bra”, chcąc przyciągnąć uwagę społeczeństwa do tej kwestii oraz ułatwić obywatelom poznanie nowego systemu, a jednocześnie zmusić wszystkich do zastanowienia się nad wymiarem sprawiedliwości.
Wykorzystana w modelu alegoria sprawiedliwości symbolizuje przestrzeganie idei bezstronności i równości przed sądem.
Postać symbolizująca sprawiedliwość oraz wymiar sprawiedliwości ozdabia sądy w całej Japonii i na całym świecie. Bardzo często boginię przedstawia się, jako kobietę trzymającą w jednej dłoni wagę zaś w drugiej obosieczny miecz, mającą bądź to zamknięte bądź przewiązane opaską oczy. Waga jest symbolem bezstronnego i sprawiedliwego sądu, zaś miecz obrazuje sprawiedliwość. Zawiązane oczy sugerują, iż każdy stający przed obliczem sprawiedliwości człowiek, zostanie potraktowany sprawiedliwie i równo bez względu na wygląd, stan posiadania czy osobiste powiązania. Postać bogini ucieleśnia misję sądów, tj. popierania uczciwości i egzekwowania wyroków w dobrej wierze.
„Jury system bra” został stworzony w oparciu o alegorię sprawiedliwości.
Biustonosz zmienia się w wagę symbolizującą równość! Zwracamy uwagę społeczeństwa na potrzebę przygotowania się do pełnienia obowiązku sędziowskiego. Najbardziej godnym uwagi elementem “Jury system bra” są przypominające szale wagi miseczki zainspirowane postacią Temidy. Miseczki tworzą szale wagi, które zawieszone na ramiączkach bądź łańcuszku z tyłu staną się prawdziwą wagą. By wzmocnić efekt porównania z wagą wybraliśmy kolor czystego złota. Zdejmij biustonosz, zawieś i użyj do ważenia, czego tylko chcesz. Kopertowa spódnica wykonana jest z takiego samego jak w togach sędziowskich jedwabiu habutae. Tasiemka w talii jest efektem inspiracji apaszkami noszonymi w sądach przez sędziów kobiety. Spódnicy można użyć również, jako peleryny. Zakładana na ramiona i przewiązana tasiemką przypomina sędziowską togę. Dodatkowo, japońskie symbole „Równości” zostały nadrukowane na damskie figi dla promowania przygotowań do pełnienia obowiązków sędziego świeckiego.